VILLA HALIM

Wyjątkowa jakość apartamentów w centrum miasta

Szczegóły oferty

Dostępne pokoje

Kliknij nazwę pokoju, aby zobaczyć szczegóły i ceny

Wyjątkowo komfortowe i ekskluzywne warunki na nocleg dla 6 osób

Ilość takich apartamentów w obiekcie:
1
Ilość osób:
6

Uwagę przykuwa zwłaszcza apartament usytuowany na całym 4 piętrze. Zapewnia on wyjątkowo komfortowe i ekskluzywne warunki na nocleg dla 6 osób (sypialnia z łóżkiem małżeńskim, druga sypialnia - 1 łóżko pojedyncze i 1 łózko małżeńskie, salon z ogromną rozkładaną sofą, łazienka, nieprawdopodobnie przestronna kuchnia. Warto zobaczyć ten apartament na materiale video. Każdy apartament w Villi Halim dysponuje osobną łazienką, lodówką i aneksem kuchennym (wyposażonym w niezbędne do gotowania i jedzenia akcesoria). We wszystkich pomieszczeniach dostępne jest wifi oraz znajduje się telewizor odbierający lokalne programy. Każdy pokój dysponuje też bezpłatną klimatyzacją.

maj

7000

doba/apartament

czerwiec

7000

doba/apartament

lipiec

8000

doba/apartament

sierpień

9500

doba/apartament

wrzesień

7500

doba/apartament

Sześć apartamentów to miejsca noclegowe dla par (2 osoby – łóżko małżeńskie)

Ilość takich apartamentów w obiekcie:
6
Ilość osób:
2

Na drugim i trzecim piętrze usytuowanych jest 6 dwuosobowych apartamentów z łazienką i aneksem kuchennym. Można je zobaczyć na materiale video. Każdy apartament w Villi Halim dysponuje osobną łazienką, lodówką i aneksem kuchennym (wyposażonym w niezbędne do gotowania i jedzenia akcesoria). We wszystkich pomieszczeniach dostępne jest wifi oraz znajduje się telewizor odbierający lokalne programy. Każdy pokój dysponuje też bezpłatną klimatyzacją.

maj

2500

doba/apartament

czerwiec

3000

doba/apartament

lipiec

4000

doba/apartament

sierpień

5000

doba/apartament

wrzesień

3000

doba/apartament

Wygodny apartament dla 7-8 osób

Ilość takich apartamentów w obiekcie:
1
Ilość osób:
7

Z kolei na całym pierwszym piętrze znajduje się wygodny apartament dla 7-8 osób. Pierwsza sypialnia - 2 łóżka pojedyncze + sofa, Druga sypialnia - łóżko podwójne i łóżko pojedyncze, 3 sypialnia łóżko podwójne, łazienka, przestronna kuchnia. Zobacz również, jak wygląda ten apartament na materiale video. Każdy apartament w Villi Halim dysponuje osobną łazienką, lodówką i aneksem kuchennym (wyposażonym w niezbędne do gotowania i jedzenia akcesoria). We wszystkich pomieszczeniach dostępne jest wifi oraz znajduje się telewizor odbierający lokalne programy. Każdy pokój dysponuje też bezpłatną klimatyzacją.

maj

7000

doba/apartament

czerwiec

7000

doba/apartament

lipiec

8000

doba/apartament

sierpień

9500

doba/apartament

wrzesień

7500

doba/apartament

Villa Halim mieści się w centrum Ksamilu blisko najlepszych knajpek i zaledwie 4 minuty pieszo od popularnej publicznej plaży Bora Bora. To nowoczesny 5 piętrowy budynek z 4 piętrami przeznaczonymi na komfortowe apartamenty z balkonami dla gości. Obiekt jest ogrodzony i oferuje miejsce parkingowe dla osób, które przyjechały do Albanii samochodem. Villa Halim nie oferuje posiłków

Uwagę przykuwa zwłaszcza apartament usytuowany na całym 4 piętrze. Zapewnia on wyjątkowo komfortowe i ekskluzywne warunki na nocleg dla 6 osób (sypialnia z łóżkiem małżeńskim, druga sypialnia - 1 łóżko pojedyncze i 1 łózko małżeńskie, salon z ogromną rozkładaną sofą, łazienka, nieprawdopodobnie przestronna kuchnia. Warto zobaczyć ten apartament na materiale video.

Z kolei na całym pierwszym piętrze znajduje się wygodny apartament dla 7-8 osób. Pierwsza sypialnia - 2 łóżka pojedyncze + sofa, Druga sypialnia - łóżko podwójne i łóżko pojedyncze, 3 sypialnia łóżko podwójne, łazienka, przestronna kuchnia. Zobacz również, jak wygląda ten apartament na materiale video.

Na drugim i trzecim piętrze usytuowanych jest 6 dwuosobowych apartamentów z łazienką i aneksem kuchennym. Można je zobaczyć na materiale video.

Każdy apartament w Villi Halim dysponuje osobną łazienką, lodówką i aneksem kuchennym (wyposażonym w niezbędne do gotowania i jedzenia akcesoria). We wszystkich pomieszczeniach dostępne jest wifi oraz znajduje się telewizor odbierający lokalne programy. Każdy pokój dysponuje też bezpłatną klimatyzacją.

Obok Villi Halim znajdują się puby, sklepiki, bank z możliwością wymiany waluty, bankomat, poczta, apteka – wszystko co niezbędne dla współczesnego turysty.

Villa Halim to idealny wybór na wypoczynek dla osób, które chcą mieć blisko do słynnej plaży Bora Bora i jednocześnie być w centrum życia Ksamilu, tak ukochanego przez polskich turystów.